Отримала наматрасник він прям в такий притик,що просто капец( Ледве дотягує по кінців матрацу( Розчарована( Невже не можна на 1 чи 2 см зробити запасик(
Марія
Не правда!!!НЕ зводиться наклеп!!!Проблема у ваших заміри!!!Наматрацник чудовий із запасом!!!Рекомендую цей магазин і продавців які есть суперрррррр професіоналами!!!!12 балів за іхню роботу!!!
Отримала наматрасник він прям в такий притик,що просто капец(
Ледве дотягує по кінців матрацу(
Розчарована(
Невже не можна на 1 чи 2 см зробити запасик(
Не правда!!!НЕ зводиться наклеп!!!Проблема у ваших заміри!!!Наматрацник чудовий із запасом!!!Рекомендую цей магазин і продавців які есть суперрррррр професіоналами!!!!12 балів за іхню роботу!!!
Чудові подушки, м'які, гарно прошиті) дякую, замовлятиму ще)
Все класно, подушки 🔥